Aktuality

HIGH, LONG & FLOW: SEMTEX v nové kampani představuje tři druhy energie
 |  Značka energetických nápojů SEMTEX přichází s čerstvou kampaní, ve které představí novou specializovanou řadu tří produktů – HIGH, LONG a FLOW – vytvořených se zřetelem na různé potřeby zákazníků v různých momentech, které potřebují zvládnout. Za kreativou stojí agentura WMC/Grey.
Rajec chce rozhýbat Gaučosedy, pomáhá jim s tím agentura The Hive
 |  Agentura The Hive má ve svém portfoliu nového klienta, značku pramenité vody Rajec, která spadá pod společnost Kofola ČeskoSlovensko. V České republice a na Slovensku pro ně zajišťuje dlouhodobou komunikaci pramenité vody Rajec prostřednictvím influencerů. Ti mají motivovat své fanoušky k pohybu skrze společné tréninky a závody a podpořit tak myšlenku kampaně Zavaž se k pohybu
Skupina Kofola vstupuje do biznisu s kávou, kupuje prosperujúcu českú firmu Espresso s obratom 93 mil. Kč
 |  Spoločnosť Espresso už viac ako dvadsať rokov prináša na slovenský a český trh nielen špičkovú kávu Café Reserva, ale aj prémiové čaje Dilmah a k tomu zodpovedajúci servis a kultúru. Zakladatelia spoločnosti, manželia Moravcoví, podpísali so zástupcami Kofoly zmluvu na predaj 100% podielu. Spoločnosť Espresso tak v týchto dňoch prechádza plne pod krídla Skupiny Kofola. Transakciou získava Espresso marketingovo a distribučne silného majiteľa s citlivým prístupom k svojim značkám. Skupina Kofola vďaka tejto akvizícii rozširuje svoju ponuku pre gastro zákazníkov o ďalšie významné kategórie. Obe zmluvné strany sa dohodli, že cenu transakcie nebudú zverejňovať.
A je to v krígli…!
 |  Penožrúti túžiaci po pene sa vracajú. Milovníci Kofoly ich môžu chytať prostredníctvom rozšírenej reality vo viac ako 16 000 gastro prevádzkach na Slovensku a v Česku.
Dostatočný a prirodzený príjem minerálov je v horúcom počasí pre naše zdravie kľúčový
 |  Pri vysokých vonkajších teplotách sa s potom z nášho tela odplavujú nielen tekutiny, ale spolu s nimi aj minerálne látky, ktoré telu potom chýbajú pre jeho správne fungovanie. Medzi najvýznamnejšie minerály, ktorých príjem treba v lete sledovať ešte starostlivejšie, je vápnik. Táto hviezda medzi minerálmi totiž okrem hustoty kostí vplýva aj na činnosť svalov, vrátane srdca, zrážanlivosť krvi, či obnovu vnútorných orgánov.
Je libo krevety, melouny nebo roastbeef? Prožijte lehkou letní lásku v UGU
 |  Do UGO Freshbarů a Salaterií se vrací oblíbené melouny a spolu s nimi přichází i další letní speciality. V menu přibudu cuketové špagety, tygří krevety či roastbeef. Tak neváhejte a přijďte ochutnat!