Svetlušky vystriedajú lienky. Na obrazovky prichádza spot Rajec Bobuľka

28.07.2017 | Na konci júla nastane v Rajeckej doline veľké striedanie. Svetlušky predajú žezlo svojim bodkovaným kamarátkam lienkam, strážkyniam bobuliek. Za novým TV spotom značky Rajec stojí, rovnako jako v prípade bylinkového spotu so svetluškami, agentúra Kaspen/Jung von Matt. V televíziách pobeží už od 28. júla.

V roku 2015 sme nahliadli do kúzelného sveta Rajeckej doliny po zotmení, kedy všetky medvede a srnky už dávno spia a na scénu prichádzajú malé obyvatelky lesa, naše svetlušky. Tie sa starali o všetky bylinky, aby mali správne kúzlo. Chute Rajeckej doliny však tvoria okrem byliniek aj naše bobuľky. A práve tie dostávajú prvýkrát priestor vo vlastnom televíznom spote.

„Stáli sme pred obrovskou výzvou – jako nadviazať na tak podmanivý televízny spot ako boli Svetlušky? Kúzlo patentované prírodou sa stalo najúspešnejším televíznym spotom značky Rajec, a tak sme si pomyselnú latku nasadili dosť vysoko,“ hovorí Katarína Pereszlényiová, brand manažérka značky Rajec.

Široké zábery zo spotu Rajec Pramenitá strieda bobuľkový svet plný detailov, v ktorom lienky dbajú na to, aby sa našim bobulkám dobre darilo. Podmanivú atmosféru dotvoril unikátny pohľad režisérky Jasminy Blažević, ktorá dala kúzlo aj nášmu „svetluškovému“ spotu Rajec Bylinka v roku 2015.

Televíznu kampaň doplnia POS materiály na predajných plochách. Rovnako ako bylinky zafarbili POSM do farieb nočnej prírody, tak svieže letné zelené POSM budú smerovacou šípkou k šťavnatým bobulkám.

A keď vám nabudúce zo špičky prsta odletí lienka, budete vedieť, kam letí. To je naše tajomstvo patentované prírodou.

Odkaz na TV spot: http://www.rajec.com/aktivity-cz/reklama-cz

VIZITKA KAMPANE:

Produkt: Rajec Bobuľka

Klient: Kofola a.s.

Agentúra: Kaspen/Jung von Matt

Creative director: Lester Tuller

Art director: Jaroslav Mašek, Jana Bauerová

Copywriter: Ondřej Potůček

Account manager: Dana Felgrová

Produkcia: Bistro Films

Réžia: Jasmina Blaževič       

Kamera: Klaus Fuxjager

Senior Brand Manager: Pavol Chalupka

Brand Manager: Katarína Pereszlényiová