Sme Kofola

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v siedmich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 2100 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. V Poľsku je obľúbená napríklad naša Hoop Cola alebo ovocné sirupy Paola, ale tým to zďaleka nekončí. Adriatický región zásobujeme vodou RadenskaNajnovším prírastkom do rodiny Kofola je chorvátska minerálna voda Studenac.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Radoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.